Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Чем бы вы хотели заниматься в 6-й школьный день?
Всего 100 человек
Голосование
Чего не хватает на сайте?
Всего 93 человека
Голосование
Куда бы вы хотели съездить на экскурсию?
Всего 118 человек

Выпускные экзамены 2018

Дата: 18 мая 2017 в 09:42, Обновлено 4 июня в 10:47
Автор: Кувик А. А.

                      

                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі  дзіцячы

                                                                                сад – сярэдняя школа” 

                                                                                 ________________ Шруб С.П.

                                                                                        “_____”________20____ г.

РАСКЛАД 

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет 

1 чэрвеня

9.00

нямецкая

мова

у вуснай

форме

№ 27

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

№ 27

6 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

№ 27

8 чэрвеня

9.00

 гісторыя

Беларусі

у вуснай

форме

№ 27

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце __________________ Н.І. Туравец

                                                               

                                                                                   

                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі 

                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

                                                                                ________________ Шруб С.П.

                                                                                       “_____”________20____ г.

РАСКЛАД 

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет 

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

№ 27

5 чэрвеня

9.00

руская

мова

у пісьмовай форме (дыктант) 

№ 27

7 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

№ 27

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце __________________ Н.І. Туравец

                                                                                                    

                                                            

        

                                                                    

                                                              

                                                                          ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі 

                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

                                                                                ________________ Шруб С.П.

                                                                                       “_____”________20____ г.

С К Л А Д 

экзаменацыйных камісій па прыёму выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада 

Спецыяльнасць

Катэго-рыя

пасада

Прозвішча, ініцыялы

1

чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Шруб С.П.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Баран

Н.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Ранчынская Д.Ул

настаўнік

нямецкая мова

без катэгорыі

Аліферовіч А.М.

настаўнік

нямецкая мова

першая

4 чэрвеня

ХІ

матэматыка

старшыня

Шруб С.П.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Сакула

С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Туравец

Н.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Іванова

Г.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

6

чэрвеня

ХІ

беларуская мова

старшыня

Шруб С.П.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Клочка А.Р.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

Неўдах Т.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

Грамыка Н.Ал

настаўнік

руская і беларуская мова і літаратура

вышэйшая

8 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Шруб С.П.

дырэктар

геаграфія

першая

члены камісіі:

Неўдах Т.В.

настаўнік

гісторыя, белар. мова

 і літарат.

першая

Мароз

Т.В.

настаўнік

біялогія, геаграфія

першая

Іванова Г.М.

настаўнік

фізіка, грамадазнаўства

першая

                                                                                  

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце _____________________ Н.І. Туравец

                                                                                                                                         

                                                                               

                                                                 

                                                                          ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі 

                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

                                                                                ________________ Шруб С.П.

                                                                                        “_____”________20____ г.

С К Л А Д 

экзаменацыйных камісій па прыёму выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада 

Спецыяльнасць

Катэгорыя

пасада

прозвішча, ініцыялы

2 чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Туравец Н.І.

нам.

дырэктара

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Клочка А.Р.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

Грамыка Н.А.

настаўнік

руская і беларуская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

ІХ

руская мова

старшыня

Туравец Н.І.

нам.

дырэктара

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Грамыка Н.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Клочка

А.Р.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

7 чэрвеня

ІХ

матэматыка

старшыня

Туравец Н.І.

нам.

дырэктара

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Іванова Г.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Сакула С.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце _____________________ Н.І. Туравец

                                                                                                                                                                

                                                                      

                                                                           

                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі 

                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

                                                                                ________________ Шруб С.П.

                                                                                        “_____”________20____ г.

Р А С К Л А Д

правядзення кансультацый па падрыхтоўцы да выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

№ п/п

Назва прадмета, па якому праводзіцца падрыхтоўка да экзамена

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка-прадметніка

Дата

Пачатак правядзення

Кабінет

1.

Беларуская мова

ІХ

Клочка Алена Рыгораўна

31.05.2018

11.00

№ 39

01.06.2018

9.00

2.

Руская мова

ІХ

Грамыка Наталля Аляксееўна

02.06.2018

12.00

№ 39

04.06.2018

9.00

3.

Матэматыка

ІХ

Іванова Галіна Міхайлаўна

05.06.2018

11.00

№ 39

06.06.2018

9.00

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце _____________________ Н.І. Туравец

                                                                                     

        

                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                Дырэктар Дзяржаўнай установы        

                                                                                адукацыі “Кольненскі 

                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа” 

                                                                               ________________ Шруб С.П.

                                                                                        “_____”________20____ г.

Р А С К Л А Д

правядзення кансультацый па падрыхтоўцы да выпускных

 экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

№ п/п

Назва прадмета, па якому праводзіцца падрыхтоўка да экзамена

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка-прадметніка

Дата

Пачатак правядзення

Кабінет

1.

Нямецкая мова

ХІ

Ранчынская Дар’я Уладзіміраўна

30.05.2018

31.05.2018

11.00

11.00

№ 30

2.

Матэматыка

ХІ

Сакула Святлана Міхайлаўна

01.06.2018

02.06.2018

12.00

9.00

№ 30

3.

Беларуская мова

ХІ

Клочка Алена Рыгораўна

05.06.2018

      12.00

№ 30

4.

Гісторыя Беларусі

ХІ

Неўдах Таццяна Віктараўна

07.06.2018

9.00

№ 30

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце _____________________ Н.І. Туравец

П Р А Д М Е Т Ы,

якія выбралі выпускнікі 11 класа для здачы выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Беларуская мова

  1. Арцем’ева Л.В.
  2. Галавач Л.Ал.
  3. Мікалаева Е.-М.Б.
  4. Новак Ал.Ул.
  5. Паўчэнец Дз.Ів.
  6. Пяшэвіч Ал.В.
  7. Торчык Дз.Л.
  8. Ханеня Ул.Ул.

         П Р А Д М Е Т Ы,

па якім вучні 11 класа здаюць выпускныя

экзамены па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Нямецкая мова

Матэматыка

  Гісторыя Беларусі

  1. Арцем’ева Л.В.
  2. Галавач Л.Ал.
  3. Мікалаева Е.-М.Б.
  4. Новак Ал.Ул.
  5. Паўчэнец Дз.Ів.
  6. Пяшэвіч Ал.В.
  7. Торчык Дз.Л.
  8. Ханеня Ул.Ул.
  1. Арцем’ева Л.В.
  2. Галавач Л.Ал.
  3. Мікалаева Е.-М.Б.
  4. Новак Ал.Ул.
  5. Паўчэнец Дз.Ів.
  6. Пяшэвіч Ал.В.
  7. Торчык Дз.Л.
  8. Ханеня Ул.Ул.
  1. Арцем’ева Л.В.
  2. Галавач Л.Ал.
  3. Мікалаева Е.-М.Б.
  4. Новак Ал.Ул.
  5. Паўчэнец Дз.Ів.
  6. Пяшэвіч Ал.В.
  7. Торчык Дз.Л.
  8. Ханеня Ул.Ул.

П Р А Д М Е Т Ы,

па якім вучні 9 класа здаюць выпускныя

экзамены па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

  1. Андык Яўг.М.
  2. Воранава Ан.Р.
  3. Дзярызямля В.В.
  4. Кудзелька Анг.М.
  5. Мароз Ал.В.
  6. Міхаў С.Ф.
  7. Некрашэвіч Андр.Ан.
  8. Сакула Ар.Ю.
  9. Сарока В.В.

10.Сыракваш Дз.М.

11.Юнчыц Ст.С.

1. Андык Яўг.М.

  1. Воранава Ан.Р.
  2. Дзярызямля В.В.
  3. Кудзелька Анг.М.
  4. Мароз Ал.В.
  5. Міхаў С.Ф.
  6. Некрашэвіч Андр.Ан.
  7. Сакула Ар.Ю.
  8. Сарока В.В.

10.Сыракваш Дз.М.

11.Юнчыц Ст.С.

  1. Андык Яўг.М.
  2. Воранава Ан.Р.
  3. Дзярызямля В.В.
  4. Кудзелька Анг.М.
  5. Мароз Ал.В.
  6. Міхаў С.Ф.
  7. Некрашэвіч Андр.Ан.
  8. Сакула Ар.Ю.
  9. Сарока В.В.

10.Сыракваш Дз.М.

11.Юнчыц Ст.С.


Заместитель директора по УР                                                      Н.И.Туровец

                                

                                                                       

                                                             

 

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.